Obsługa
PART-145

Obsługa PART-145 - Twoja stacja obsługi samolotów

KOMPLEKSOWE PRZEGLĄDY SAMOLOTÓW, REMONTY I NAPRAWY SILNIKÓW, ŚMIGIEŁ I PODZESPOŁÓW

 

 

Symbol PART 145 to nazwa działu lotniczych przepisów europejskich określających wymagania stawiane dużym lotniczym organizacjom obsługowym i remontowym. Jest to jednocześnie rodzaj certyfikatu organizacji obsługowej, która po serii audytów potwierdziła że spełnia standardy jakości obsługi wymagane wspomnianymi przepisami.

Organizacja obsługowa działająca w oparciu o przepisy europejskie Part 145 to nowocześnie zorganizowane i specjalistycznie wyposażone przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, remontów silników, śmigieł i pozostałych komponentów lotniczych. Posiadanie certyfikatu organizacji obsługowej zgodnego z Part 145 upoważnia również do obsługi samolotów wykonujących przewóz lotniczy.

Firma Royal-Star uzyskała certyfikat organizacji działającej zgodnie z przepisami PART 145 w grudniu 2009 roku. Od tamtej pory świadczymy usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, zarówno tej liniowej (prace okresowe), jak i tzw. Obsługi hangarowej polegającej na wykonywaniu modyfikacji, remontów i poważnych napraw zarówno statków powietrznych, jak i ich komponentów.

Aby spełnić wymagania przepisów firma Royal-Star na bieżąco utrzymuje kompletną bibliotekę materiałów obsługowych, zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego wykonania obsługi, a materiały i części używane w czasie obsługi pochodzą wyłącznie od autoryzowanych dostawców części lotniczych.

Kadra obsługowa składa się z licencjonowanych mechaników lotniczych, którzy dzięki regularnej praktyce, szkoleniom wewnętrznym i studiowaniu dokumentacji utrzymują wysoki poziom umiejętności i wiedzy oraz stale zwiększają swoje doświadczenie.

Od chwili uzyskania certyfikatu firma Royal-Star obsługuje samoloty własnego ośrodka szkolenia lotniczego oraz samoloty prywatne klientów zewnętrznych.

MASZ PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS. CHĘTNIE ODPOWIEMY.

Royal-Star SERVICE

39-300 MIELEC, POLAND

ul. Lotniskowa 16

tel. [+48] 17 788 63 60

email: techniczny[at]royal-star.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA